Prodejní argumenty

8 válců čisté M Power od BMW

19.11.2019

Vysokootáčková pohonná jednotka V8 vybavená technologií dvojicí turbodmychadel generuje v novém BMW M8 Coupé/Cabrio/Gran Coupé výkon 441 kW (600 koní). Ve verzích Competition je výkon motoru navýšen na 460 kW (625 koní).

Více »

Tlačítka M Mode a Setup pro rychlé nastavení

19.11.2019

Nové tlačítko Setup umožňuje přímý přístup k nastavení motoru, tlumičů, řízení, pohonu všech kol M xDrive a brzdovému systému. Tlačítko M Mode umožňuje individuální konfiguraci zásahů asistenčních systémů, přístrojového panelu a Head-Up Displeje.

Více »

Verze Competition má 625 koní

19.11.2019

BMW M8 Coupé, Cabrio i Gran Coupé přicházejí na trh také ve verzi Competition. Výkon motoru je navýšen na 460 kW (625 koní), vůz zrychlí z klidu na 100 km/h za 3,2 sekundy.

Více »

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.Nový 6válec s 510 koňmi

16.8.2019

S příchodem první řady X3 M a X4 M do nabídky BMW M zažívá svou premiéru nově vyvinutý řadový 6válcový motor ve 2 variantách. Tento motor vyniká nejnovější verzí přeplňování M TwinPower Turbo, má také nové chlazení a mazání. Nabízí výkon 353 kW (480 koní) v základní verzi a 375 kW (510 koní) ve verze Competition.

Více »

Design: sportovní i luxusní

15.8.2019

Vzhled modelů BMW X3 M a BMW X4 M včetně variant Competition je orientován v první řadě na funkčnost, kterou byste od tak výkonných vozů očekavali. Design exteriéru neskrývá sportovní charakter vozů divize BMW M.

Více »

Funkční výbava ve stylu M

14.8.2019

Výbava X3/X4 M disponuje známými ovládacími prvky ve sportovním stylu M, vyznačuje se komfortem a důrazem na digitální konektivitu. Design přístrojového panelu a ovládacích prvků na středové konzole pomáhá zaručit precizní ovladatelnost i při dynamické jízdě.

Více »

Nové BMW M2 Competition se 410 koňmi

9.10.2018

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu.

Více »

BMW M5 Competition

1.6.2018

Označení Competition posunuje nové BMW M5 ještě o stupínek výše. Tento vrcholný model kombinuje praktičnost sedanu pro každý den s technologiemi z motorsportu. BMW M5 Competition je nejvýkonnější verzí modelu M5. 

Více »

8 válců a 600 koní

23.8.2017

Pod kapotou nového BMW M5 pracuje nejnovější verze 8válcového motoru o objemu 4,4 litru s technologií M TwinPower Turbo. Výkon 441 kW (600 koní) a maximální točivý moment 750 Nm slibují masivní zátah a extrémní jízdní zážitky. Osmiválec se 2 turbodmychadly rozjede novou M5 z klidu na 100 km/h za 3,4 sekundy, rychlosti 200 km/h dosáhne za 11,1 sekundy.

Více »

První M v sedanu s pohonem všech kol

23.8.2017

Šestá generace sportovního sedanu BMW M5 je vybavena pohonem všech kol, takže řidiči ocení mnohem větší každodenní praktičnost a špičkovou stabilitu. Srdcem systému xDrive je centrální řídicí jednotka se speciálním softwarem, který ovládá podélnou i příčnou dynamiku. Nová technologie kombinuje agilitu a preciznost standardního pohonu zadních kol se stabilitou a trakcí pohonu všech kol.

Více »

Elegantní a sportovní

14.2.2017

Od multifunkčních sedadel čalouněných kombinací černé kůže Merino a béžové Alcantary přes podsvícený volič převodovky až po specifické uživatelské rozhraní přístrojového panelu a kontrolního displeje. V BMW X6M se spojují dva základní elementy: naprosté pohodlí a koncentrovaný výkon, který je k dispozici po sešlápnutí plynového pedálu.

Závodní charakter

14.2.2017

Dynamika, působivá agilita a přesné ovládání, všechny tyto prvky najdete u modelu BMW X6M. Vystartuje jako šelma, díky funkci Launch Control. A pak už je jen na vás, jak si vozidlo nastavíte, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám. Ke slovu tak přijdou inteligentní technologie: Dynamic Drive, aktivní diferenciál a dynamická kontrola tlumičů.

X5M je spojením protikladů

14.2.2017

Od multifunkčních sedadel čalouněných kůží Merino přes podsvícený volič převodovky až po specifické uživatelské rozhraní přístrojového panelu a kontrolního displeje. Tohle SAV je výkonné, ale zároveň vám poskytne komfort, který byste od sportovního vozu nečekali.

Zážehový 8válec + 2krát turbo = 625 koní

14.2.2017

Výkonný 4,4litrový dvakrát přeplňovaný motor ve verzi Competition disponuje výkonem 460 kW (625 koní) a točivým momentem 750 Nm. Řešení chlazení a mazání této pohonné jednotky vychází ze závodních motorů a svým intenzivním nástupem točivého momentu a neutuchajícím výkonem v celém rozsahu otáček podtrhuje sportovní charakter automobilu.

Závodní charakter

14.2.2017

Dynamika, působivá agilita a přesné ovládání, všechny tyto prvky najdete u modelu BMW X5M. Vystartuje jako šelma, díky funkci Launch Control. A pak už je jen na vás, jak si vozidlo nastavíte, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám. Ke slovu tak přijdou inteligentní technologie: Dynamic Drive, aktivní diferenciál a dynamická kontrola tlumičů.

BMW Individual

14.2.2017

Jste originál a to samé může být i vaše BMW. K tomu vám poslouží výbava BMW Individual pro BMW M6 Cabrio. Začít můžete u dekoračních lišt ze vzácných druhů dřeva, pokračovat lze měkkou kůží s nezaměnitelnou vůní.

Více »

8 válců a 2 turba

14.2.2017

BMW M6 Cabrio pohání zážehový osmiválec M TwinPower Turbo. Ten dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. Zvenčí motor poznáte podle typického hutného zvuku osmiválce. Řízení vozu i samotnou jízdu usnadňují vestavěné asistenční systémy a podvozek se závodními geny.

Více »

Se střechou nebo bez

14.2.2017

BMW M6 Cabrio na sebe snadno strhne pozornost, ať už s nataženou nebo staženou střechou. Křivky vozu mluví jasně, hned víte, že uvnitř se skrývá obrovská síla. Příkladem je třeba aerodynamicky tvarovaný přední nárazník, jehož obrovské nasávací otvory zásobují osmiválcový motor dostatkem vzduchu.

Více »

Paket Competition

14.2.2017

U M6 Gran Coupé je třešinkou na dortu doplňkový paket Competition. Kromě vyššího výkonu motoru nabízí strmější řízení nebo speciálně naladěný podvozek. Výkon osmiválce M TwinPower Turbo se zvýšil ze 412 kW na 423 kW. Upravený výfukový systém vydává ještě sportovnější zvuk s typickým osmiválcovým duněním.

Více »

8 válců a 2 turba

14.2.2017

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. K rychlejší a bezpečnější jízdě přispívá také výrazně tvarovaná karbonová střecha. Je lehká, tím pádem těžiště vozu je níže, což zlepšuje dynamiku a současně snižuje spotřebu paliva.

Více »

Elegantní a rychlý

14.2.2017

I elegantní 4dveřový vůz může být rychlý. Důkazem je BMW M6 Gran Coupé. Velké nasávací otvory vpředu naznačují sportovní charakter vozu, stejně jako další detaily tohoto elegantního čtyřdveřového modelu. Tvary jsou dány především funkcí, ať už jde o masku chladiče s dvojitými lamelami a logem M nebo další výrazné sportovní linie vozu.

Více »

Competition paket

14.2.2017

U M6 je třešinkou na dortu doplňkový paket Competition. Kromě vyššího výkonu motoru nabízí strmější řízení nebo speciálně naladěný podvozek. Výkon osmiválce M TwinPower Turbo poskočil z 560 koní na rovných 600 koní.

Více »

8 válců a 2 turba

14.2.2017

Zážehový osmiválec M TwinPower Turbo dodává vozu mimořádnou agilitu a dravost. K rychlejší a bezpečnější jízdě přispívá také výrazně tvarovaná karbonová střecha. Je lehká, tím pádem těžiště vozu je níže, což zlepšuje dynamiku a současně snižuje spotřebu paliva.

Více »

Tradiční M design

14.2.2017

Motor BMW M6 Coupé nasaje po sešlápnutí plynového pedálu čerstvý vzduch a vyrazí vpřed. Na lamelách masky chladiče sotva postřehnete logo M. Od prvního okamžiku máte dojem, že je přikovaný k silnici. V interiéru je vše uzpůsobeno tomu, abyste měli nad vozem dokonalou kontrolu i v extrémních podmínkách.

Více »

450 koní s paketem Competitione

14.2.2017

Své BMW M4 Cabrio můžete mít včetně paketu Competitione. Co získáte navíc? Zvenčí vás na první pohled zaujmou 20palcová kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty.

Více »

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

14.2.2017

Pod kapotou BMW M4 Cabrio se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více »

Barvy a výbava podle vašeho přání

14.2.2017

K dispozici jsou 4 barevné kombinace: nemetalická bílá Alpine, šedá Mineral, modrá Long Beach a černá Sapphire. V sériové výbavě dále najdete bi-xenonové adaptivní světlomety, dešťový a světelný senzor, navigaci, z asistentů nechybí například zadní parkovací asistent. Využít můžete také nejrůznější nastavení jízdy a nepřeberné množství příplatkové výbavy.

6stupňový manuál nebo 7stupňový automat

15.1.2017

Na výběr máte 6stupňovou manuální převodovku nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku s funkcí Drivelogic. Manuální převodovka svým lehkým designem snižuje celkovou hmotnost vozu, což přináší výhody v oblasti dynamiky, akcelerace a spotřeby paliva.

Více »

Při 250 km/h jste v bezpečí

14.1.2017

BMW M4 není rodinné auto a řídit jej vyžaduje jisté řidičské schopnosti a plné soustředění. Veškerá ergonomie ovládání vozu je navržena tak, aby byl řidič schopný reagovat v co nejkratší době, což napomáhá bezpečné jízdě.

Více »

Sedí jako přikovaná

14.1.2017

Vysoký výkon snadno zkrotíte díky vyladěné jízdní dynamice. BMW M4 má velmi nízké těžiště, rozložení zatížení obou náprav 50:50 a extrémně tuhou konstrukci podvozku. Proto nabízí skvělé jízdní vlastnosti a stabilitu i při sportovní jízdě ve vysokohorských serpentinách. Vysokou přesnost řízení zaručuje pro BMW typický pohon zadní nápravy.

Více »

M4 je uvnitř pohodlná

14.1.2017

Jako ve správném sportovním autě i v BMW M4 coupé sedíte nízko. Díky středovému panelu, který je natočen k vám, a úzkým sloupkům máte však dokonalý přehled. Návrháři M4 ale nemysleli jen na řidiče. Spolucestující vzadu mají o 20 mm více prostoru na nohy než v předchozí generaci, zvětšil se i prostor v kufru, kam se vejdou třeba 2 golfové bagy. Komfort dotvářejí sedačky z kvalitní kůže.

Více »

Competition paket pro BMW M3/M4

14.1.2017

Stejně jako ostatní modely M se dočkala M3 i M4 paketu Competition. Co vše nového pro vás BMW připravilo? Na první pohled zaujmou nová 20“ kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou nově lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty. Zadní část poznáte dle černých koncovek výfuků a po nastartování výrazně hlubším zvukem.

Více »

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

15.2.2016

Pod kapotou BMW M3 Sedan se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více »

Typické M na první pohled

15.5.2015

Je to BMW M na první pohled. Na M3 Sedan vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M3, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný sedan, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více »

Typické M na první pohled

14.2.2015

Je to BMW M na první pohled. Na M4 Cabrio vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný kabriolet, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více »