BMW X5M je skutečný atlet ve své třídě. Příslušnost k rodině M je patrná na první pohled ze svalnatého designu. Přitom zdání klame, uvnitř je vůz mimořádně komfortní. Vůz táhne vpřed osmiválec podporovaný dvojící turbodmychadel. Výkon 600 koní vás katapultuje na stovku za 3,9 sekundy. Vyspělý pohon všech kol xDrive s proměnným rozdělením výkonu mezi nápravy zaručí vždy dokonalou přilnavost a zároveň zábavu v jakékoliv situaci.

BMW X5M
3,9 s
441 kW
(600 k)
750 Nm
2385 kg
X5M je spojením protikladů

Od multifunkčních sedadel čalouněných kůží Merino přes podsvícený volič převodovky až po specifické uživatelské rozhraní přístrojového panelu a kontrolního displeje. Tohle SAV je výkonné, ale zároveň vám poskytne komfort, který byste od sportovního vozu nečekali.

Zážehový 8válec + 2krát turbo = 625 koní

Výkonný 4,4litrový dvakrát přeplňovaný motor ve verzi Competition disponuje výkonem 460 kW (625 koní) a točivým momentem 750 Nm. Řešení chlazení a mazání této pohonné jednotky vychází ze závodních motorů a svým intenzivním nástupem točivého momentu a neutuchajícím výkonem v celém rozsahu otáček podtrhuje sportovní charakter automobilu.

Závodní charakter

Dynamika, působivá agilita a přesné ovládání, všechny tyto prvky najdete u modelu BMW X5M. Vystartuje jako šelma, díky funkci Launch Control. A pak už je jen na vás, jak si vozidlo nastavíte, aby vyhovovalo aktuálním jízdním podmínkám. Ke slovu tak přijdou inteligentní technologie: Dynamic Drive, aktivní diferenciál a dynamická kontrola tlumičů.

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.