Akce

Pro majitele vozů BMW pořádáme akce, díky kterým zažijete se svým autem to, co na běžné silnici není možné. Můžete s námi vyrazit na jízdy po závodních okruzích anebo s námi jeďte na výlet po alpských serpentinách, případně vyzkoušejte driftování na sněhu. Načerpáte cenné zkušenosti a naplno využijete potenciál svého BMW “M”.

V lednu nás čeká snowdriving v rakouském Lungau

8.10.2020

I v zimních měsících můžete zažít se svým BMW mnoho zábavy. Zákazníci Renocaru se každoročně vydávají do rakouských hor na tzv. snowdriving, aby si zdokonalili své řidičské schopnosti na sněhu. Ani nadcházející zima nebude výjimkou, v termínu 7. a 8. ledna 2021 se potkáme na Lungauringu.

Více »

Sraz majitelů BMW M je za námi

5.9.2020

V sobotu 29. srpna se uskutečnil další z tradičních srazů majitelů vozů BMW M. Potkali jsme se v brněnském BMW M Centru firmy Renocar a kromě jiného nás čekal test řidičských dovedností na Polygonu Brněnského okruhu. Podívejte se na fotky z akce.

Více »

Renocar M Drive Tour na Slovakiaringu

10.6.2019

Zakoupením modelu M u naší společnosti spolupráce rozhodně nekončí, ale naopak začíná! Naši klienti jsou pravidelně zváni na mimořádnou akci na slovenském okruhu Slovakiaring, kde si mohli 4. června vyzkoušet většinu modelů BMW M na hranici jejich limitů. Překvapením bylo odhalení vozu BMW M8.

Více »

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.  Sraz majitelů BMW M aneb setkání historie a současnosti

  22.4.2018

  42. setkání veteránů BMW pořádané klubem BMW Club Mobille Classic a firmou Renocar se poprvé uskutečnilo mimo území Německa. Do Karlových Varů se o uplynulém víkendu sjelo více než 120 posádek včetně 18 motocyklů. Celkový počet registrovaných účastníků dosáhl čísla 222, šlo přitom o fanoušky značky BMW z 10 zemí Evropy i USA.

  Více »

  Toskánsko – rychlými vozy za krásným vínem

  27.10.2017

  Vydejte se s námi do střední Itálie a zažijte radost z jízdy ve svém BMW ve stylu “gran turismo”. V dubnu 2018 vyrazíme do Toskánska a během 5 dnů poznáte ta nejkrásnější místa ve střední Itálii.

  Více »

  Sraz majitelů BMW M se vydařil na výbornou

  18.10.2017

  V sobotu 14. října se potkalo 40 posádek vozů BMW M, aby společně oslavili závěr sezóny 2017. Sraz byl ráno u brněnské Galerie Vaňkovka, kde právě probíhá výstava mapující historii a současnost značky BMW.

  Více »

  Drsné Alpy aneb výjezdy až do nebes

  10.10.2017

  Vydejte se s námi na jaře 2018 na 5 dnů do rakouských a italských Alp. Zažijete výjezdy na Grossglockner nebo Stelvio Pass, případně si můžete odpočinout u největšího italského jezera Garda.

  Více »

  BMW M Days na Hungaroringu vás čekají 15. září

  30.7.2017

  V polovině září se nevrátíme do školních lavic, ale za volanty BMW M2, abychom se naučili správně driftovat. Během půldenního tréningu se seznámíte také s dalšími členy rodiny vozů BMW M, např. s modely M3, M4 nebo X6M.

  Více »

  Italská jezera s BMW

  31.1.2017

  Na konci dubna 2016 jsme vyrazili na pár dní do Alp. Výlet zorganizoval Miloš Vránek z Renocaru a musím uznat, že šlo o vskutku nezapomenutelný zážitek.

  Více »

  BMW Driving Experience

  31.1.2017

  Vydejte se s námi do severního Švédska, do mestečka Arjeplog, a zažijte BMW Driving Experience. Naučíme vás řídit vůz BMW M v extrémních podmínkách, které panují u polárního kruhu.

  Více »

  Osobní coaching s firmou Šenkýř Motorsport

  31.1.2017

  Využijte osobní coaching s vaším sportovním nebo naším závodním vozem, profi trenérem a telemetrií. Kurz je určen pro 2 účastníky v jednom dni na předem vybraném okruhu v Brně, Mostu, Slovakiaringu nebo kdekoliv jinde dle vašeho přání.

  Více »

  Kurz jízdy na Nürburgringu

  30.1.2017

  Zažijte den plný jízdy a poznání na legendární „Severní smyčce“ ve spolupráci s firmou Šenkýř Motorsport. Dopoledne vedená kola s vysílačkou a instruktorem, odpoledne volné jízdy po celém okruhu, to vše v rámci exkluzivně pronajatého okruhu.

  Více »