V lednu nás čeká snowdriving v rakouském Lungau

I v zimních měsících můžete zažít se svým BMW mnoho zábavy. Zákazníci Renocaru se každoročně vydávají do rakouských hor na tzv. snowdriving, aby si zdokonalili své řidičské schopnosti na sněhu. Ani nadcházející zima nebude výjimkou, v termínu 7. a 8. ledna 2021 se potkáme na Lungauringu.

V lednu nás čeká snowdriving v rakouském Lungau

Náš 2-denní kurz Snowdrivingu vás perfektně připraví na jízdu na sněhu a ledu a poskytne vám jedinečný řidičský zážitek. Dostaňte svoji jízdu na sněhu na vyšší úroveň! Zažijte s námi dostatek zábavy a potěšení z jízdy na nejdelší sněhové dráze ve Střední Evropě na rakouském Lungauringu.

Večerní pohoda v Alpách

Pro večerní odpočinek a gastronomický zážitek jsme pro vás zarezervovali tradiční 4 hvězdičkový rodinný hotel Hinteregger s luxusním wellness přímo u sjezdovek lyžařského areálu Katschberg (70 km sjezdovek, 16 lanovek). A právě nově vybudované dvoupatrové wellness o rozloze 1 500 m2 je dominantou hotelu.

Časový plán Snowdriving Experience

6.1.2021 (den příjezdu)
Příjezd do hotelu, ubytování hostů, wellness, společná večeře.

7.1.2021 (snowdriving)
Krátké školení, seznámení se s tratí, jízda za vedoucím vozem instruktora. Celodenní trénink, závody, soutěže, oběd na trati, volné jízdy, vyhlášení vítězů soutěží, wellness a večeře v hotelu.

8.1.2021 (snowdriving)
Celodenní trénink, soutěže, stíhačky, jízda zručnosti a dovednosti. Následuje oběd na trati, volné jízdy po trati, vyhlášení vítězů soutěží a slavnostní zakončení akce.

Tréninkové vozy

Akce je vhodná zejména pro vozy s pohonem zadní nápravy nebo 4WD, ale zúčastnilo se již úspěšně i několik předokolek. Nemáte vhodný vůz? S tím si poradíme. Informujte se o možnosti zapůjčení našich vozů Ford Focus RS (350PS) s pohonem všech 4 kol.

Nejezděte na hory dvakrát

Abyste nemuseli na hory jezdit dvakrát, nabízíme Vám možnost zůstat s námi a prodloužit si pobyt na lyžování o den a více, dle vašeho přání. Vezměte s sebou rodinu nebo kamarády a buďte s námi na čerstvém vzduchu den navíc, nebo klidně i celý týden! Platíte jen cenu za ubytování a polopenzi v hotelu.


Ceny

Cena – vůz + jeden řidič: 1 425 €
Druhý řidič platí jen za ubytování a stravování částku: 325 €
(425 € pak v případě, že bude druhý řidič sám v 1-lůžkovém pokoji)

V ceně kurzu je ubytování (2 noci) vč. vstupu do wellness a kompletní stravování na hotelu. Pronájem trati, služby trenérů, školící místnost přímo na trati. Vysílačky pro komunikaci mezi instruktory a účastníky, oběd a celodenní catering na trati.

Zapůjčení Fordu Focus RS: 430 €/den (+ spotřebované PHM – cca. 50 €/den) Ubytování v hotelu navíc: 2lůžkový pokoj: 125 €/osoba (pro nacenění rodinných pokojů se informujte u nás).

Ceny za event a zapůjčení Fordu Focus RS jsou bez DPH.


 Událost na Facebooku

 Lungauring (Rakousko) na mapě


Přihláška

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, vyplňte a odešlete následující formulář:

    Sledujte novinky ze světa BMW M

    Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.