M modely BMW řady 3 Sedan ohromují svalnatými proporcemi tříprostorové čtyřdveřové karoserie, doplněnými sportovními prvky typickými pro M modely. Vrcholným modelem čtveřice výrazných vozů je BMW M3 Competition Sedan s působivým výkonem 510 koní a točivým momentem 650 Nm. Díky tomu, že je vybaveno vysokovýkonným motorem BMW M TwinPower Turbo, 8stupňovou převodovkou M Steptronic Drivelogic, Aktivním M diferenciálem a celou řadou technologií pocházejících z motorsportu, dosahuje maximální jízdní dynamiky – a to jak při každodenním použití, tak při nasazení na závodní trati. BMW M3 Sedan dosahuje sportovního výkonu 480 koní a točivého momentu 550 Nm. Kombinace pohonu zadních kol a dále zdokonalené 6stupňové manuální M převodovky umožňuje velmi dynamický jízdní styl a dělá z tohoto stroje ryzí sportovní vůz.

Přehrát video

BMW M3 Sedan
3,9 s
375 kW
(510 k)
650 Nm
1805 kg
Zážehový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Nové BMW M3 a M4 pohání řadový 6válcový motor s přeplňováním M TwinPower Turbo. Pohonná jednotka má objem 3 litry, přísun výkonu je lineární a nadšení motoru pro otáčky zastaví až jejich omezovač. Samozřejmostí je pak patřičná zvuková kulisa.

Více »

Verze Competition má 510 koní

BMW M3 a M4 přicházejí na trh také ve verzi Competition. Výkon motoru je navýšen na 375 kW (510 koní), vůz zrychlí z klidu na 100 km/h za 3,9 sekundy.

Více »

M Performance Parts pro BMW M3 a M4

Pro další vylepšení modelů BMW M3 a M4 bude již od jejich uvedení na trh k dispozici také rozsáhlá nabídka dílů M Performance Parts. Ty umožní posílit individualizaci vozů nejen výraznějším vnějším designem, ale také dalším posílením jejich sportovních vlastností.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.