BMW M3 Sedan je puristickým sportovním sedanem. Pod kapotou má 480koňový šestiválec s dvojitým přeplňováním, který pohání zadní kola. Vůz obsahuje mnohé pokročilé technologie s původem v motorsportu, například sportovní podvozek s aktivním diferenciálem. O řazení se stará manuální 6stupňová převodovka s krátkými a přesnými změnami rychlostních stupňů zajišťující intenzivní interakci řidiče s vozem.

Přehrát video

Nové BMW M3 Sedan
4,2 s
353 kW
(480 k)
550 Nm
1705 kg
Zážehový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Nové BMW M3 a M4 pohání řadový 6válcový motor s přeplňováním M TwinPower Turbo. Pohonná jednotka má objem 3 litry, přísun výkonu je lineární a nadšení motoru pro otáčky zastaví až jejich omezovač. Samozřejmostí je pak patřičná zvuková kulisa.

Více »

Verze Competition má 510 koní

BMW M3 a M4 přicházejí na trh také ve verzi Competition. Výkon motoru je navýšen na 375 kW (510 koní), vůz zrychlí z klidu na 100 km/h za 3,9 sekundy.

Více »

M Performance Parts pro BMW M3 a M4

Pro další vylepšení modelů BMW M3 a M4 bude již od jejich uvedení na trh k dispozici také rozsáhlá nabídka dílů M Performance Parts. Ty umožní posílit individualizaci vozů nejen výraznějším vnějším designem, ale také dalším posílením jejich sportovních vlastností.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.