Se staženou střechou zažijete s BMW M4 Cabrio ten správný pocit svobody a adrenalinu. Díky řadovému šestiválci M Twin Power Turbo s výkonem 431 koní a volitelnou M dvouspojkovou převodovkou Drivelogic si vychutnáte akceleraci z klidu na stovku za 4,4 sekundy. Bezpečnost i praktičnost vozu zajišťuje pevná skládací střecha, takže model M4 Cabrio můžete využívat celoročně také jako verzi coupé.

BMW M4 Cabrio
4,4 s
317 kW
(431 k)
550 Nm
1750 kg
450 koní s paketem Competitione

Své BMW M4 Cabrio můžete mít včetně paketu Competitione. Co získáte navíc? Zvenčí vás na první pohled zaujmou 20palcová kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty.

Více »

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

Pod kapotou BMW M4 Cabrio se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více »

Typické M na první pohled

Je to BMW M na první pohled. Na M4 Cabrio vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M4, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný kabriolet, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.