Kontaktujte nás

Tým prodejních a servisních poradců pro vozy BMW M je vám k dispozici v Brně a Praze. Volejte 548 141 548 nebo pište na info@renocar.cz.

Brno

Martin Kovalčík

Martin Kovalčík

prodejní poradce BMW M

Martin přišel do Renocaru v roce 2007. Sportovní auta jsou jeho koníčkem, sám dodává: „Dnes pro mě není prioritou prodat co nejvíce vozů, ale aby byl zákazník spokojený a opět se k nám vrátil.“ Martinovi se podařilo získat 3krát ocenění „BMW M Sales Award“. K jeho zálibám patří sport a cestování.

Petr Hanák

Petr Hanák

servisní poradce BMW M

Petr pracuje ve firmě Renocar od roku 1995. Když si v mládí vybíral, co dál, auta byla jasná volba. Zvuk motoru a krása těchto strojů ho přivedly až sem. Zákazníkům se snaží vyjít vstříc, protože jejich spokojenost je pro něj satisfakcí. Volný čas tráví s rodinou, k jeho koníčkům patří kromě BMW například horská turistika.

Praha

Pavel Hlaváček

Pavel Hlaváček

prodejní poradce BMW M

Pavel u značky BMW pracuje již více než 10 let a tuto práci vnímá jako své životní poslání. Je si vědom, že prodávat vozy BMW M je privilegium, které nemá každý. Je to aktivní prodejce se smyslem pro sportovní detail. Pavel je od dětství velmi sportovně založený, hraje závodně hokej a rád se udržuje se v kondici.

Jaroslav Lang

Jaroslav Lang

servisní poradce BMW M

Jaroslav začínal v Renocaru jako technik, je známý svým zákaznicky orientovaným přístupem a naši klienti si ho velmi chválí. Rád se zákazníky diskutuje ohledně vylepšení jejich vozů BMW M. Jarda těží ze svých bohatých zkušeností a vždy řeší vše ke spokojenosti klienta. Ve volném čase rád sleduje motorsport.

Proč Renocar a.s.

Společnost Renocar vytvořila v Brně výjimečný prostor pro prodej vozů BMW M. M Centrum Renocar prezentuje kompletní nabídku modelů značky BMW na největší prodejní ploše v Evropě (400 m2).

„Vlastnit certifikaci pro prodej modelů BMW M u nás neznamená jen tyto skvosty na kolech vystavit a vytvořit největší prezentaci. Mimochodem takovou nabídkou se nemůže pyšnit ani BMW ve Vídni. Pro nás je cílem spokojený zákazník a každému z nich se v Renocaru snažíme individuálně vyjít vstříc.“ říká Miloš Vránek, obchodní ředitel rodinné firmy Renocar.

Renocar a.s. - BMW M Centrum

Kde nás najdete

Brno - Slatina

Brno - Slatina

Renocar, Řípská 5C, 627 00 Brno

ukázat na mapě

548 141 548

info@renocar.cz


Prodej

Po–Pá: 8 – 18
So: 9 – 15

Servis

Po–Pá: 7:30 – 18
So: 9 - 15

Náhradní díly, příslušenství, pneu a pneuservis

Po–Pá: 8 – 18
So: 9 - 15 (mimo pneu)

Praha - Čestlice

Praha - Čestlice

Renocar, Lipová 280, 251 01 Praha - Čestlice

ukázat na mapě

548 141 548

info@renocar.cz


Prodej

Po–Pá: 8 – 19
So: 9 – 17

Servis

Po–Pá: 7 – 19

Náhradní díly, příslušenství

Po–Pá: 7:30 – 18

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Domluvit schůzku