Individuální úpravy

“Málokdo ví, že v České republice najdete jeden z největších BMW M showroomů v celé Evropě.” říká Pepa Vrtal z Autosalonu, když mluví o brněnském BMW M Centru firmy Renocar. Najdete zde například limitované edice vozů BMW řady M, které se vyrábějí po stovkách kusů.

Přehrát video

Reportáž z BMW M Drive Tour na Slovakiaringu vysílanou v Autosalonu na TV Prima publikujeme po dohodě s producentem pořadu, společností Unicorn Pictures.

Individuální úpravy

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Vůz ušijeme na míru vašemu vkusu.

Domluvit schůzku

M Performance Parts pro BMW M5

Pro další vylepšení modelu BMW M5 je k dispozici rozsáhlá nabídka dílů M Performance Parts. Ty umožní posílit individualizaci vozů nejen výraznějším vnějším designem, ale také posílením jejich sportovních vlastností.

Více »

M Performance pro M3/M4

BMW M Performance si pro modely M3 a M4 připravil optický balíček, který z vašeho vozu udělá originál. Karbonovými doplňky můžete přiblížit přední část více k zemi, prahovými nástavci podtrhnout dynamičnost vozu a v zadní části se zvýrazní mohutnost karbonovým difuzorem kolem čtveřice výfuků spolu s decentním křidélkem na víku kufru.

Více »

Zvýšení výkonu a úpravy od AC Schnitzer

Německá firma AC Schnitzer z Aachenu, dvorní úpravce vozů BMW, si pro řadu „M“ přichystala několik úprav. Například u BMW M3/M4 se úpravce zaměřil na karbonové doplňky, které najdete jak v přední části pod nárazníkem, doplněné o možný spojler podél celé šířky vozy, tak difuzor okolo čtveřice koncovek výfuků v zadní části vozidla.

Více »

KW – podvozek na míru

KW je již více než 15 let jedničkou na trhu a inovátorem v oblasti podvozkových řešení pro silnice a závodní tratě. Na výškově stavitelné podvozky KW se můžete spolehnout.

Více »

Podvozek AC Schnitzer

Sportovní pružiny od AC Schnitzer zlepšují jízdní komfort, dynamiku a bezpečnost. Při jejich vývoji byl kladen hlavní důraz na to, aby kola byla vždy v kontaktu s vozovkou, ať už jde o průjezdy zatáčkou nebo brzdění.

Více »

Výfukový systém Akrapovič

K vyššímu výkonu vám přispějí výfukové systémy Akrapovič. Jsou vyrobeny z lehkých materiálů, takže mají nižší hmotnost, navíc jsou navrženy tak, aby svým tvarem umožnily optimální tok výfukových plynů. Součástí výfukového systému je také katalyzátor. Výfuky Akrapovič mají hluboký a rezonující zvuk.

Přehrát video

Akrapovič Evolution pro X6M

Homologovaný výfukový systém Evolution pro model X6M je vyroben z odlehčené slitiny titanu nejvyšší třídy. Všechny části výfuku pocházejí ze slévárny firmy Akrapovič. Systém Evolution má ve srovnání se sériovým výfukem nižší váhu, zároveň přispívá k vyššímu výkonu a lepšímu kroutícímu momentu ve všech otáčkách.

Více »