KW – podvozek na míru

KW je již více než 15 let jedničkou na trhu a inovátorem v oblasti podvozkových řešení pro silnice a závodní tratě. Na výškově stavitelné podvozky KW se můžete spolehnout.
KW – podvozek na míru


Každý podvozek vyrobený v německém Fichtenbergu je podroben řadě rozsáhlých zátěžových testů. Specifická nastavení tlumičů vozidel procházejí zkušebními cykly na trati Nürburgring Nordschleife a na řídícím dynamickém centru KW.

Podvozky jsou 100% odolné proti korozi a mají neomezenou životnost za všech povětrnostních podmínek. Navíc tento stavitelný podvozek je možné kombinovat s elektromagnetickými tlumiči pro volbu jízdního režimu Comfort, Sport či Sport Plus.

Výškově stavitelný pružinový kit KW Automotive

Výškově stavitelný pružinový kit KW Automotive pro BMW M3/M4 sníží výšku vašeho vozu (o 5 až 25 mm), dodá mu sportovní vzhled a zlepší dynamiku jízdy. Při použití běžných pružin se musíte rozhodnout, o kolik vůz snížit. S výškově nastavitelným pružinovým kitem KW Automotive si sami určujete, o kolik milimetrů chcete vůz snížit.

Podívejte se na fotky z montáže KW podvozku na BMW M2. Tentokrát jsme vyměnili standardní podvozek za výškově stavitelný od německého výrobce KW.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.