Individual

M Performance Parts pro BMW M5

11.11.2020

Pro další vylepšení modelu BMW M5 je k dispozici rozsáhlá nabídka dílů M Performance Parts. Ty umožní posílit individualizaci vozů nejen výraznějším vnějším designem, ale také posílením jejich sportovních vlastností.

Více »

M Performance pro M3/M4

31.1.2017

BMW M Performance si pro modely M3 a M4 připravil optický balíček, který z vašeho vozu udělá originál. Karbonovými doplňky můžete přiblížit přední část více k zemi, prahovými nástavci podtrhnout dynamičnost vozu a v zadní části se zvýrazní mohutnost karbonovým difuzorem kolem čtveřice výfuků spolu s decentním křidélkem na víku kufru.

Více »

Zvýšení výkonu a úpravy od AC Schnitzer

30.1.2017

Německá firma AC Schnitzer z Aachenu, dvorní úpravce vozů BMW, si pro řadu „M“ přichystala několik úprav. Například u BMW M3/M4 se úpravce zaměřil na karbonové doplňky, které najdete jak v přední části pod nárazníkem, doplněné o možný spojler podél celé šířky vozy, tak difuzor okolo čtveřice koncovek výfuků v zadní části vozidla.

Více »

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.  KW – podvozek na míru

  29.1.2017

  KW je již více než 15 let jedničkou na trhu a inovátorem v oblasti podvozkových řešení pro silnice a závodní tratě. Na výškově stavitelné podvozky KW se můžete spolehnout.

  Více »

  Podvozek AC Schnitzer

  29.1.2017

  Sportovní pružiny od AC Schnitzer zlepšují jízdní komfort, dynamiku a bezpečnost. Při jejich vývoji byl kladen hlavní důraz na to, aby kola byla vždy v kontaktu s vozovkou, ať už jde o průjezdy zatáčkou nebo brzdění.

  Více »

  Výfukový systém Akrapovič

  28.1.2017

  K vyššímu výkonu vám přispějí výfukové systémy Akrapovič. Jsou vyrobeny z lehkých materiálů, takže mají nižší hmotnost, navíc jsou navrženy tak, aby svým tvarem umožnily optimální tok výfukových plynů. Součástí výfukového systému je také katalyzátor. Výfuky Akrapovič mají hluboký a rezonující zvuk.

  Akrapovič Evolution pro X6M

  27.1.2017

  Homologovaný výfukový systém Evolution pro model X6M je vyroben z odlehčené slitiny titanu nejvyšší třídy. Všechny části výfuku pocházejí ze slévárny firmy Akrapovič. Systém Evolution má ve srovnání se sériovým výfukem nižší váhu, zároveň přispívá k vyššímu výkonu a lepšímu kroutícímu momentu ve všech otáčkách.

  Více »