Zvýšení výkonu a úpravy od AC Schnitzer

Německá firma AC Schnitzer z Aachenu, dvorní úpravce vozů BMW, si pro řadu „M“ přichystala několik úprav. Například u BMW M3/M4 se úpravce zaměřil na karbonové doplňky, které najdete jak v přední části pod nárazníkem, doplněné o možný spojler podél celé šířky vozy, tak difuzor okolo čtveřice koncovek výfuků v zadní části vozidla.
Zvýšení výkonu a úpravy od AC Schnitzer


Boční část zaujme pěti-paprskovými 20palcovými koly v matné barvě, zrcátka zdobí karbonové kryty. V nabídce nechybí ani zadní přítlačné křídlo na víko kufru pro lepší jízdní vlastnosti.

Také tuning motoru a zvyšování výkonu mají v AC Schnitzer dlouhou tradici. Jde o prověřený způsob, jak bezpečně navýšit maximální výkon motoru. Toho se dosáhne instalací přídavné řídící jednotky, která nijak nezasahuje do stávající elektroinstalace vozu. AC Schnitzer takto zvýší výkon u vozu BMW M4 na 510 koní. Jako doplněk si můžete pořídit výfukový systém s černě lakovanými koncovkami, který dodá vašemu vozu unikátní zvuk. Podvozek lze vylepšit sadou pružin, které snižují vůz o 20 mm při zachování maximálního komfortu adaptivních tlumičů.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.