Třetí a nejpraktičtější karosářská verze BMW M8 s označením Gran Coupé nabízí čtveřici plnohodnotných sedadel a především mimořádnou kombinaci dynamiky a luxusu. Nové čtyřdveřové modely jsou odvozeny přímo z nového BMW M8 Coupé a byly vyvíjeny společně se závodním automobilem BMW M8 GTE. Mimořádný výkon s osobitým tvarem karoserie je doplněn především o zvětšený prostor pro cestující na zadních sedadlech.

Přehrát video

BMW M8 Gran Coupé
3,3 s
441 kW
(600 k)
750 Nm
1980 kg
8 válců čisté M Power od BMW

Vysokootáčková pohonná jednotka V8 vybavená technologií dvojicí turbodmychadel generuje v novém BMW M8 Coupé/Cabrio/Gran Coupé výkon 441 kW (600 koní). Ve verzích Competition je výkon motoru navýšen na 460 kW (625 koní).

Více »

Tlačítka M Mode a Setup pro rychlé nastavení

Nové tlačítko Setup umožňuje přímý přístup k nastavení motoru, tlumičů, řízení, pohonu všech kol M xDrive a brzdovému systému. Tlačítko M Mode umožňuje individuální konfiguraci zásahů asistenčních systémů, přístrojového panelu a Head-Up Displeje.

Více »

Verze Competition má 625 koní

BMW M8 Coupé, Cabrio i Gran Coupé přicházejí na trh také ve verzi Competition. Výkon motoru je navýšen na 460 kW (625 koní), vůz zrychlí z klidu na 100 km/h za 3,2 sekundy.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.