Recenze a zkušenosti

Mé dojmy z BMW M2 Competition

5.2.2019

Přemýšlíte o novém voze BMW M a máte obavy z jeho každodenní použitelnosti? Anebo se bojíte vysokých nákladů na jeho servis? Tak přesně pro vás jsme připravili recenzi Martina Kovalčíka, která rozptýlí vaše případné obavy a zodpoví mnoho praktických otázek.

Více »

Tom Hyan: BMW M4 Coupé prostě nejlepší?

21.2.2017

Příznivci BMW si museli zvyknout, že se dvoudveřová verze M3 po čtyřech generacích změnila na M4 Coupé, ale za to se vrátila k řadovému šestiválci.

Osmiválec předchozí generace byl sice zajímavý, jenže hmotnost se dostala příliš vysoko. Řadový šestiválec, který M3 pohání od druhé generace, je typickým znakem těchto vozů, a tak není divu, že se k němu mnichovská automobilka vrátila.

Více »

Meziplyn: M2 se chová jako pravý „M“ bavorák

14.1.2017

Honza Koubek z Meziplynu zjistil, jestli BMW M2 je skutečně jedno z nejpurističtějších BMW poslední doby. A výsledek? „Tohle svalnaté kupé se chová přesně tak, jak by se pravý emkový bavorák chovat měl.“ dodává Honza.

Více »

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.    Josef Vrtal z Autosalonu: M3 nepotřebuje titulek

    14.1.2017

    Renocar povolal toho nejlepšího, aby se podíval na zoubek skvostu jménem M3. Pepu Vrtala, kterého znáte z Autosalonu televize Prima. Vyždímal z ní maximum a informace o ní předal neopakovatelným stylem. Tak, jak to umí jen on. Tak, že si do M Trojky budete chtít sednout taky.

    Více »