Lidé

Jaroslav Lang

1.2.2017

Jaroslav začínal v Renocaru jako technik, je známý svým zákaznicky orientovaným přístupem a naši klienti si ho velmi chválí. Rád se zákazníky diskutuje ohledně vylepšení jejich vozů BMW M. Jarda těží ze svých bohatých zkušeností a vždy řeší vše ke spokojenosti klienta. Ve volném čase rád sleduje motorsport.

Pavel Hlaváček

1.2.2017

Pavel u značky BMW pracuje již více než 10 let a tuto práci vnímá jako své životní poslání. Je si vědom, že prodávat vozy BMW M je privilegium, které nemá každý. Je to aktivní prodejce se smyslem pro sportovní detail. Pavel je od dětství velmi sportovně založený, hraje závodně hokej a rád se udržuje se v kondici.

Petr Hanák

31.1.2017

Petr pracuje ve firmě Renocar od roku 1995. Když si v mládí vybíral, co dál, auta byla jasná volba. Zvuk motoru a krása těchto strojů ho přivedly až sem. Zákazníkům se snaží vyjít vstříc, protože jejich spokojenost je pro něj satisfakcí. Volný čas tráví s rodinou, k jeho koníčkům patří kromě BMW například horská turistika.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.    Martin Kovalčík

    31.1.2017

    Martin přišel do Renocaru v roce 2007. Sportovní auta jsou jeho koníčkem, sám dodává: „Dnes pro mě není prioritou prodat co nejvíce vozů, ale aby byl zákazník spokojený a opět se k nám vrátil.“ Martinovi se podařilo získat 3krát ocenění „BMW M Sales Award“. K jeho zálibám patří sport a cestování.