Nová edice Black Fire pro BMW X5 M

Černá barva je tím, podle čeho poznáte BMW X5 M v nové edici Black Fire. Ta přináší především upravený design exteriéru a interiér obohacený o nové exkluzivní prvky výbavy. K tomu všemu je třeba připočíst tradiční výhody modelu X5 M – nevídanou jízdní dynamiku a zrychlení.
Nová edice Black Fire pro BMW X5 M

Edice BMW X5 M Black Fire (dostupná také pro X6 M) zaujme odstínem černého metalického laku Sapphire Black, černou maskou chladiče ve tvaru ledvinek s černými lamelami a dále černými 21palcovými kovanými koly z lehkých slitin. Dalším charakteristickým prvkem edice Black Fire jsou karbonové kryty vnějších zpětných zrcátek.

Uvnitř vozu najdete multifunkční sedadla s integrovanými opěrkami hlavy, která jsou čalouněna kombinací jemné černé a červené kůže Merino s červenými švy. Obložení interiéru je vyvedeno v leskle černém provedení. Volant si můžete vybrat buď standardně dodávaný multifunkční kožený M volant s hliníkovými řadicími páčkami nebo alcantarou potažený volant BMW M Performance se světle modrými koženými detaily.

BMW X5 M Black Fire pohání 4,4litrový benzínový osmiválec s výkonem 423 kW (575 koní). Automobil zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,2 sekundy. V České republice se objeví jediný exponát z edice Black Fire a to koncem roku v brněnském BMW M Centru firmy Renocar.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.