Limitovaná edice BMW M4 GTS skrývá pod kapotou 500 koní

Konstruktéři bavorské automobilky vytvořili limitovanou edici řady M4 s názvem BMW M4 GTS. Majitelé těchto vozů budou mít v garáži opravdu unikátní vůz, z celkových 700 kusů je v Evropě k mání zhruba jen polovina.
Limitovaná edice BMW M4 GTS skrývá pod kapotou 500 koní


Jestliže se na vás dostane, máte co dočinění s nejrychlejším produkčním modelem značky, který je schopný projet severní smyčku Nuerburgringu za pouhých 7 minut a 28 sekund. S tím však jde ruku v ruce také cena, která se vyšplhala až na necelé čtyři miliony korun. Tento výjimečný vůz má při svých 1 510 kg výkon 500 koní a zrychlí na stovku za 3,8 sekund.

Oproti klasickému M4 je odlehčený a výkonnější, aniž by stoupla jeho spotřeba. Jeho přeplňovaný šestiválec je vylepšený vstřikováním vody do sacího traktu. Dále je vybavený sedmistupňovou dvojspojkovou a automatickou převodovkou M DCT. Zajímavý je i design: M4 GTS má nastavitelný přední splitter, speciální kovaná kola 666 M Styling, v interiéru zaujme alcantarou čalouněný volant či sedadla potažená kombinací umělého semiše kůže Merino.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.