BMW M4 Cabrio slaví 30 let

Před 30 lety se modelová řada BMW M poprvé rozšířila o výkonný kabriolet. BMW M3 Cabrio nabídlo začátkem léta 1988 fanouškům možnost vychutnat si jízdu v otevřeném sportovním vozu. Ten byl navržen pro každodenní využití, ale zároveň byl postaven na technologiích z motorsportu, ať už šlo o motor nebo podvozek. Třicáté narozeniny sportovního kabrioletu slaví značka BMW stylově, představuje limitovanou edici BMW M4 Cabrio 30 Jahre Edition.
BMW M4 Cabrio slaví 30 let

Výroční model vznikne v omezeném počtu 300 kusů a bude vybaven paketem M Competition. Čtyřmístný kabriolet bude disponovat výkonem 331 kW (450 koní), sportovním výfukem, adaptivním podvozkem a sportovním nastavením systému DSC s aktivním diferenciálem.

Modrá nebo žlutá

BMW M4 Cabrio 30 Jahre Edition se na trhu objeví ve 2 barevných variantách. Modrý metalický lak Macao Blue odkazuje na debut sportovního kabrioletu před 30 lety. Výrazná žluto-oranžová barva Mandarin II připomíná barvu Dakar Yellow, která byla k dispozici pro druhou generaci BMW M3 Cabrio. Obě barevné varianty zdobí 20palcová kola v matně šedém provedení, která jsou nabízena výhradně pro tento výroční model.

Interiéru dominuje černá barva a kožené čalounění Merino. Jeho barevné schéma odpovídá zvolené barvě karoserie. V kombinaci s modrým lakem Macao Blue lze vybírat ze 2 barevných kombinací, černé s modrou a černé se stříbrnou. Černý interier se žlutým kontrastním prošíváním je pak součástí výbavy modelu se žlutou barvou karoserie.

V BMW M Centru v Brně – Slatině se objeví vůz BMW M4 Cabrio 30 Jahre Edition ve žlutém provedení.

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.