V M Townu je opět živo. Na scéně jsou starší i budoucí modely BMW M.

Film „The Drop“ láká celosvětovou komunitu fanoušků BMW M do města M Town. Novým filmem pokračuje divize BMW M v úspěšné kampani zaměřené na virtuální město, kde se schází milovníci výkonu a automobiloví nadšenci.

V M Townu je opět živo. Na scéně jsou starší i budoucí modely BMW M.

Režisér Micky Sülzer tentokrát představuje široké spektrum současných BMW M modelů, z nichž některé se mohou pochlubit netradičními barvami karoserie. Nechybí ani speciální vozy ze série BMW M Heritage, mezi nimiž figuruje třeba červené BMW M3 E30.

„M Town“ slouží od roku 2018 jako platforma sociální a digitální komunikace pro fanoušky BMW M po celém světě. Ti se zaregistrují na internetové stránce bmw-m.com, stanou se občany města „M Town“ a vytvoří si vlastní digitální průkaz BMW M. „M Town“ přináší příběhy, originální videa a řadu produktů v obchodě značky BMW M Town.

Ve snímku se krátce či déle objeví celkem 18 různých vozů z aktuální modelové řady BMW M. Spektrum vozů sahá od BMW M2 CS až po BMW M8 Gran Coupé. Kromě některých utajovaných specialit se představí unikátní vozy, jako je BMW M2 by FUTURA 2000 či BMW M3 Pickup z roku 2011.

Ve filmu o městě „M Town“ nabízí BMW M také malý pohled do “elektrické” budoucnosti řady BMW M. Rok 2021 se totiž stane svědkem prvního elektrifikovaného modelu řady BMW M v podobě verze vycházející z nového BMW i4.

Film “The Drop” je především o komunitě okolo značky BMW M. Samotná divize M dodala do filmu vozy jako například BMW M3 GTS, BMW M3 CRT, BMW M4 GTS nebo BMW řady 1 M Coupé. Ale ve filmu se objeví také vozy obyvatelů města – fanoušků BMW M, kteří poskytli pro natáčení filmu svá vlastní vozidla.

P. S. Podívejte se, jak se film natáčel:

Sledujte novinky ze světa BMW M

Jednou měsíčně od nás dostanete email. Stačí se přihlásit k odběru novinek.