Stěží byste hledali model, který by v posledních třech dekádách utvářel sportovní image značky BMW více než BMW M3. Po generace je tento nejúspěšnější model ze stáje BMW M synonymem kombinace závodních genů a mimořádné všestrannosti v každodenním provozu. M4 nese v názvu varianta Coupé, označení M3 zůstalo čtyřdveřovému sedanu.

Přehrát video

BMW M3 Sedan
4,1 s
317 kW
(431 k)
550 Nm
1520 kg
Competition paket pro BMW M3/M4

Stejně jako ostatní modely M se dočkala M3 i M4 paketu Competition. Co vše nového pro vás BMW připravilo? Na první pohled zaujmou nová 20“ kola v designu limitované edice GTS. Do černého lesku „shadow line“ jsou nově lakovány ledvinky, lišty s označením M v blatnících a okenní lišty. Zadní část poznáte dle černých koncovek výfuků a po nastartování výrazně hlubším zvukem.

Více »

Šestiválec s dvojitým přeplňováním

Pod kapotou BMW M3 Sedan se skrývá přestavěný řadový 6válcový zážehový motor M TwinPower Turbo. K dispozici máte 431 koní (317 kW), které čekají, až sešlápnete plynový pedál k podlaze. Motor reaguje okamžitě, v nízkých i vysokých otáčkách. Navíc se vám odmění nezaměnitelným zvukem.

Více »

Typické M na první pohled

Je to BMW M na první pohled. Na M3 Sedan vás okamžitě zaujmou dopředu skloněná dvojitá ledvinovitá M maska chladiče s emblémem M3, široká zadní část nebo zkosené koncovky dvojitého výfuku. Tohle není obyčejný sedan, ale auto, které svými křivkami a protáhlou siluetou připomíná svalnatého atleta s nebývalou silou. S takovým vozem zažijete zábavu i adrenalin v plné koncentraci.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Recenze

Josef Vrtal z Autosalonu: M3 nepotřebuje titulek

Renocar povolal toho nejlepšího, aby se podíval na zoubek skvostu jménem M3. Pepu Vrtala, kterého znáte z Autosalonu televize Prima. Vyždímal z ní maximum a informace o ní předal neopakovatelným stylem. Tak, jak to umí jen on. Tak, že si do M Trojky budete chtít sednout taky.

Více »

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.