BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu. Spojení výkonného motoru s manuální, případně automatickou dvouspojkovou převodovkou přenášející výkon tradičně na zadní kola je osvědčený recept, jak zažít čistokrevnou jízdu plnou adrenalinu.

Přehrát video

BMW M2 Competition
4,2 s
301 kW
(409 k)
550 Nm
1495 kg
Nové BMW M2 Competition se 410 koňmi

BMW M2 je díky svým kompaktním rozměrům a vysokému výkonu jedním z nejsportovněji laděných modelů řady M. Nové BMW M2 Competition posunuje kupé ještě o úroveň výše a to hlavně díky novému motoru a technologiím z motorsportu.

Více »

Barvy a výbava podle vašeho přání

K dispozici jsou 4 barevné kombinace: nemetalická bílá Alpine, šedá Mineral, modrá Long Beach a černá Sapphire. V sériové výbavě dále najdete bi-xenonové adaptivní světlomety, dešťový a světelný senzor, navigaci, z asistentů nechybí například zadní parkovací asistent. Využít můžete také nejrůznější nastavení jízdy a nepřeberné množství příplatkové výbavy.

6stupňový manuál nebo 7stupňový automat

Na výběr máte 6stupňovou manuální převodovku nebo 7stupňovou dvouspojkovou převodovku s funkcí Drivelogic. Manuální převodovka svým lehkým designem snižuje celkovou hmotnost vozu, což přináší výhody v oblasti dynamiky, akcelerace a spotřeby paliva.

Více »

Pořiďte si BMW M v jedinečné konfiguraci. Anebo se můžete rovnou svézt.

Recenze

Mé dojmy z BMW M2 Competition

Přemýšlíte o novém voze BMW M a máte obavy z jeho každodenní použitelnosti? Anebo se bojíte vysokých nákladů na jeho servis? Tak přesně pro vás jsme připravili recenzi Martina Kovalčíka, která rozptýlí vaše případné obavy a zodpoví mnoho praktických otázek.

Více »

Fotogalerie

Inspirujte se ve fotogalerii níže. Každý vůz navíc přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.